با ما همراه باشید

هنرمندان

هریسون فورد از تغییرات اقلیمی می گوید

هریسون فورد

«هریسون فورد» ستاره هالیوود در کنفرانسی در شهر سن فرانسیسکو تغییرات اقلیمی را «قطب نمای اخلاقی عصر ما» خواند و نسبت به آینده بشریت هشدار داد.

سخنرانی شورانگیز هریسون فورد به شدت در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها مورد توجه قرار گرفته است. او در این کنفرانس گفته است: اگر ما مسیری را که امروز در آن هستیم تغییر ندهیم، آینده بشریت به خطر می‌افتد. وقتی تلاش می‌کنید چالش‌های تغییرات جوی را بشناسید، التماس می‌کنم که طبیعت را فراموش نکنید.»

او در ادامه حرف‌های خود در کنفرانس اقدامات آب و هوای جهان به مواضع دونالدترامپ اشاره کرد و خطاب به شرکت کنندگان گفت: «به خاطر خدا به رهبرانی رای ندهید که به علم باور ندارند. یا از آن بدتر، به خاطر منافع شخصی وانمود می‌کنند که به علم اعتقاد ندارند. هرگز فراموش نکنید برای چه کسی مبارزه می‌کنید.»

هریسون فورد همچنین اضافه کرده: «اگر نتوانیم از طبیعت محافظت کنیم، از خودمان هم نمی‌توانیم. اصلا وقت نداریم. بیایید تلفن‌های خود را خاموش کنیم، آستین‌ها را بالا بزنیم و بر این هیولا غلبه کنیم.»

این سخنرانی بازیگر مشهور باعث شد نام او در شبکه‌های اجتماعی مثل توییتر داغ شود و به همین دلیل برخی کاربران نوشتند با دیدن داغ شدن نامش، اول تصور کرده بودند او از دنیا رفته است.

#بارثاوا، فصلی نو در هنر و ادبیات…

0/5 ( 0 نظر )
ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *