با ما همراه باشید

سینما

شماره نوروزی مجله بارثاوا منتشر شد

مسئول روابط عمومی فصل‌نامه ادبی بارثاوا از انتشار شماره نوروزی این مجله فرهنگی و ادبی خبر داد.

مرجانه حسین‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به انتشار شماره جدید فصلنامه ادبی بارثاوا به عنوان تنها مجله فرهنگی و ادبی مشهد، اظهار کرد: شماره سوم دوره جدید فصلنامه فرهنگ و ادبیات -تخصصی ادبیات داستانی- بارثاوا، ویژه نوروز ۱۴۰۱ با صاحب‌امتیازی و مدیرمسئولی علی رزاقی‌بهار، توسط شورای سردبیری با عضویت سروش مظفرمقدم، علی صنعوی، محمد میرشاهی، فاطمه زنده‌بودی و مهدی صابری به عنوان دبیر تحریریه منتشر شد.

وی افزود: محمدباقر کلاهی‌اهری، افشین شحنه‌تبار، هادی تقی‌زاده و رضا سلیمان‌نوری اعضای شورای سیاست‌گذاری فصلنامه فرهنگ و ادبیات بارثاوا هستند و این مجله به داستان، روایت، ترجمه داستان، معرفی کتاب و نقد کتاب در ژانر ادبیات داستانی می‌پردازد.

مسئول روابط عمومی فصلنامه ادبی بارثاوا با اشاره به مطالب شماره جدید این مجله، خاطرنشان کرد: این شماره از بارثاوا با داستان‌ها، یادداشت‌ها، روایت‌ها و ترجمه‌هایی از مجید قیصری، انوشه نمادی، الهام فلاح، شیوا مقانلو، مهری بهرامی، محمدباقر کلاهی‌اهری، رضا سلیمان‌نوری، لیلا رعیت، آرش رمضانی، مجتباشول افشارزاده، جلال مظاهری، متین ایزدی، علی صنعوی، فرناز شهید ثالث، ترگل شیرعلیان در ۲۰۴ صفحه ویژه نوروز ۱۴۰۱ منتشر شده است.

وی اضافه کرد: علاوه بر این در این شماره یادنامه‌ای برای یعقوب یاد علی نویسنده تازه در گذشته منتشر شده است. این فصلنامه ۵۰ هزار تومان قیمت دارد و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به کتابفروشی‌های معتبر سطح شهر آن را تهیه کنند.

0/5 ( 0 نظر )
ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *