با ما همراه باشید

تئاتر

اولین و تنهاترین سالن تئاتر سه سویه مشهد

امروز ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ اولین و تنهاترین سالن تئاتر سه سویه مشهد که البته کاربری‌های دیگری هم دارد در شرایطی که ارگان‌ها و سازمان‌های فرهنگی با بودجه‌های میلیاردی در خواب هستند با هزینه‌ تقریبی ۴۰۰ میلیون تومان بهره‌برداری شد. همت بلند #ابراهیم_بالاپژوه مدیر #شهر_کتاب_مشهد، #شهلا_اطهری، #ماهنامه_بارثاوا و دوستانی دیگر کاری ماندگار را در مشهد رقم زد. شهر تئاتر و هنر که نه متولی دارد و نه دلسوزی.
چند روز قبل کارت های دعوت برای مسئولان و هنرمندان ارسال شد تا افتتاح در کنار آن‌ها رقم بخورد. اما دریغ، البته که این‌ها حرف‌های تکراری است اما مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی دقیقا کجا بود و چرا حتی لحظه‌ای حضور نداشت؟! آقای مروارید البته قول هم داده بودند!! شهردار جوان هم حتما کارهای مهم‌تری از افتتاح سالنی در چهارراه ابوطالب مشهد داشته است، معاون فرهنگی ایشان البته عذرخواهی کرد.
حصور ارزشمند رئیس شورای شهر #محمدرضا_حیدری، #امیر_شهلا و #شهناز_رمارم اعضای شورای شهر البته غنیمت بود.
#شهریار_آل_شیخ معاون توسعه و برنامه‌ریزی شهرداری که بدون تعارف فرهنگ‌شناس‌ترین مدیر شهر است طبق معمول آمد. واقعا حضورش قابل ستایش است.
‌#مجید_خرمی و ‎#توحید_آرش‌نیا و شهرآرایی که اتفاقا همیشه حامی فرهنگ و هنر هم هستند دست مریزاد دارند.
محمد جواد استادی و افشین تحفه‌گر هم حتما به نمایندگی اهالی ارشاد مشهد آمدند که ممنونیم که حداقل بر خلاف مدیر ارشدشان حضور داشتند.
نکته جالب اما حضور #نصرالله_پژمانفر نماینده مردم مشهد در مراسم بود هرچند بیشتر از کتاب گفت به جای تئاتر.
از #حمید_کیانیان و #بچه‌های_باران، #احمد_قوچانی و #سیامک_دورانی هم سپاس بی‌کران دارم که حضور و اجرای درجه‌یک بارانی ها عالی بود.
خیلی‌های دیگر هم قول دادند و نیامدن، البته فدای سر فرهنگ و هنر خراسان که زنده است به نام‌های بزرگی چون: فردوسی، اخوان ثالث، شجریان، عماد خراسانی و…

2/5 ( 1 نظر )
ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *